Nábytek Vimperk - Pavel Ondřich, Nabytek Moon, Pasovská 114 385 01, Vimperk
Otevírací hodiny: PO - PÁ 8:00 - 17:00, SO 8:30 - 11:00

 

Kuchyně na zakázku Proč nábytek od nás Akce a novinky nábytku
 

Matrace - Přírodní pěny

Přírodní pěny

 

material_viscogreen.png

material_biogreen.png

Biogreen a Soyacell

Představujeme vám naši novou bio-technologii SOYAFLEX, která využívá nezaměnitelných přírodních vlastností sóji. Ta zejména vyniká svojí elasticitou v kombinaci s tvarovou stálostí.

S využitím špičkové přírodní pěny SOYACELL vyrábíme nové matrace, které přinášejí pocit lehkosti a vzdušnosti. Při odpočinku si budete připadat, že se jako milovník nedotčené přírody vznášíte kdesi venku na obláčku. Za zmínku stojí i přirozená antialergičnost této pěny.

Pěna SOYACELL se odlévá do forem, čímž vznikne homogenní jádro, které vaši páteř dokonale podepře a proto se ráno vzbudíte svěží a odpočatí.Toto jádro má také mimořádně dlouhou životnost. To nám umožňuje poskytnout 10-letou záruku na neproležení.

Technologie SOYAFLEX používá přírodní sojový olej, což přispívá k ochraně přírody a využití přírodních obnovitelných zdrojů.

Matrace z pěny BIOGREEN dokazují, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti produktů pro zdravý spánek.

Suroviny vyráběné z ropy nahrazuje přírodní ricinový olej, který je už léta využíván ve farmacii. Rostliny z nichž se vyrábí, přijímají během svého růstu energii ze země a slunce, která se pak prostřednictvím oleje dostává i do matrace, potažmo vaší ložnice.

Blahodárný vliv na zdravý spánek umocňuje výtažek z Aloe vera, jímž je pěna BIOGREEN napuštěna (likviduje roztoče a bakterie). 

 


Řadit dle : ceny  abecedy        Počet položek na stránku: 10  20  30  

Řadit dle : ceny  abecedy        Počet položek na stránku: 10  20  30